טל – 052-3777702, 077-4258738
פקס – 04-8494302

gumi2000@013net.net www.gumitech.co.il

מדיניות האיכות
אודות גומי טכנולוגיות
חברת "גומי טכנולוגיות" פעילה בתחום הגומי בישראל מזה עשרות שנים ועוסקת בייצור ובהתקנת סמכים, תפרי התפשטות בכלל ותפרי התפשטות לגשרי רכבת בפרט, מאז שנת 1998. 

החברה מנוהלת על ידי רונן אלבוים, דור שלישי ליצרני גומי, בעל הסמכה בהנדסת פולימרים מאוניברסיטת צפון לונדון, ובעל הסמכה לייצור סמכים מאוניברסיטת מינכן (TUM).


הפרוייקטים של גומי טכנולוגיות משבצים את מפת הבניה והפיתוח של מדינת ישראל, מדן ועד אילת.


גומי טכנולוגיות היא היצרן המאושר היחיד במדינת ישראל, לייצור תפרי התפשטות עבור רכבת ישראל ועבור החברה הלאומית לדרכים.
 

בפיקוח על הפרויקטים של גומי טכנולוגיות מעורב גם סמנכ"ל גומי טכנולוגיות, עודד אלבוים, דור שלישי ליצרני גומי, בעל הסמכה בהנדסת פולימרים, חוקר לשעבר במעבדות הפיתוח של קונצרן B.T.R אנגליה, DSM בהולנד ו- Cabot Cooperation בארה"ב שם עסק בפיתוח מוצרי גומי וחומרי גלם לתעשיית הגומי.


תחת המנכ"ל, רונן אלבוים והסמנכ"ל עודד אלבוים, פועלים צוותי התקנה מוסמכים ומנוסים של גומי טכנולוגיות. צוותים אלו מבצעים את התקנת התפרים תוך הקפדה על נוהל הרכבה מבוקר בתהליך ISO 9001:2008. תהליך הבקרה כולל גם את יציקת הבטון המשלים בצדי התפר.


גומי טכנולוגיות מביאה עמה לכל פרויקט ידע נצבר רחב היקף. החברה וצוותה בצעו במשך כל השנים עשרות רבות של פרויקטים, ורבבות  מטרים של תפרי התפשטות, בהצלחה מרובה, עם אפס תקלות.


ניסיון צוותי ההתקנה של החברה נשען על התקנות מוצלחות (וכאמור, עם אפס תקלות) של עשרות גשרים. בנוסף, צוותי גומי טכנולוגיות חתומים על שיפוץ ותיקון מוצלחים של תפרי התפשטות שיוצרו ע"י יצרנים אחרים, בהם גם גדולים ומוכרים ממערב אירופה, שעבודתם דרשה תיקון.


חברת גומי טכנולוגיות מעניקה אחריות על כל מכלול התפר וגם על הרכבת התפר, למשך 10 שנים וזאת בשונה מתקופות אחריות מקובלות של חברות ממערב אירופה, שמעניקות אחריות ל-5 שנים בלבד.


הידע והניסיון הנצבר של צוותי ההרכבה של גומי טכנולוגיות, מגובה בהרכבות בפועל בפרויקטים גדולים, שהם ללא ספק פרוייקטי-דגל של מדינת ישראל בתחום התשתיות.