טל – 052-3777702, 077-4258738
פקס – 04-8494302

gumi2000@013net.net www.gumitech.co.il

מדיניות האיכות
טקסט לעמוד השער
חברת 'גומי טכנולוגיות' היא חברה מובילה בישראל בתחום ייצור והתקנת מוצרי גומי בפרויקטים של תשתית ובהם גשרים, מחלפים, כבישים ורבי קומות. גומי טכנולוגיות מביאה עמה לכל פרויקט ידע נצבר רחב היקף. החברה וצוותה עוסקים בייצור ובהתקנת תפרי התפשטות בכלל ותפרי התפשטות לגשרי רכבת בפרט, מזה 13 שנה (מאז שנת 1998). לצד ייצור עצמי, רוכשת גומי טכנולוגיות מוצרי איכות מחברות מובילות בעולם בתחום התשתיות.


במשך כל השנים האלו, ביצענו עשרות רבות של פרויקטים, אלפי מטרים של תפרי התפשטות, בהצלחה מרובה, עם אפס תקלות. פרויקטים של החברה התבצעו ומתבצעים בניהולו ובפיקוחו של רונן אלבוים, מנכ"ל גומי טכנולוגיות, דור שלישי ליצרני גומי, בעל הסמכה בהנדסת פולימרים מאוניברסיטת צפון לונדון, ובעל הסמכה לייצור סמכים מאוניברסיטת מינכן (
TUM).

בפיקוח על הפרויקטים מעורב גם סמנכ"ל גומי טכנולוגיות, עודד אלבוים, דור שלישי ליצרני גומי, בעל הסמכה בהנדסת פולימרים, חוקר לשעבר במעבדות הפיתוח של קונצרן B.T.R  אנגליה, DSM בהולנד ו Cabot Cooperation בארה"ב שם עסק בפיתוח מוצרי גומי וחומרי גלם לתעשיית הגומי.

חברת גומי טכנולוגיות מעניקה אחריות על כל מכלול התפר וגם על הרכבת התפר, למשך 10 שנים וזאת בשונה מתקופות אחריות מקובלות של חברות ממערב אירופה, שמעניקות אחריות ל-5 שנים בלבד.